(044) 593-24-38

Не словами, а ділом!

Кожного дня ми отримуємо нові звістки з фронту і розуміємо - війна не скінчилась, але люди чомусь стали пасивніше підтримувати своїх Героїв.

 

Війна на сході нашої країни набирає нових обертів і  стає все складнішою. Емоційне та фізичне виснаження наших бійців та прихід сніжної зими зовсім не грає на нашу користь.

Саме зараз хлопцям, як ніколи, потрібна підтримка: чи то теплими речами, чи теплим словом.

Громадська організація „Поділля” на чолі з Анатолієм Артемчуком, як завжди, не лишається осторонь і робить все можливе аби підтримати військових на східному фронті України. І цього разу ми відправили трав'яний чай власного виробнитва, аби наші Герої зміцнювали імунітет і не хворіли.

Будьте здоровими, наші Рідні!

Хлопчик з м. Нетішин потребує нашої допомоги

08.09.2014

Члени ГО "Поділля" допомогли і не залишилися осторонь біди цієї родини.

Вчора вони воювавали за нас. Сьогодні ж потребують нашої допомоги!

14 серпня 2014 року представники ГО “Поділля” надали допомогу ще двом пораненим у зоні АТО: 

- бійцю 25-ї Дніпрпетровської повітряно-десантної бригади  Конфєткіну Антону, 1994 р.н., який під час бойових дій отримав тяжкі поранення та зараз знаходится в Харківському військовому шпиталі в дуже тяжкому стані; 

- 22-річному Сухарєву Олегу Ігоревичу, командиру першого відділення розвідвзводу батальйону "Айдар", який зазнав важких поранень у ногу (втрата м’язів) та руку (втрата м’язів, ураження нерва). 

Члени ГО “Поділля” щиро сподіваються, що українці також не залишаться байдужими до долі цих молодих хлопців. Бажаємо їм здоров’я та скорішого одужання!

Важкопоранений Ігор Лук'янець терміново потребує допомоги!

12.08.2014

14 липня 26-річний Ігор Лук'янець з товаришем пішли у розвідку на позиції терористів на Луганщині, вніслідок чого Ігор отримав наскрізне поранення живота, внутрішніх органів, кісток тазу і втратив багато крові. Зараз хлопець бореться за життя у реанімації Київського військового госпіталю.

Зараз стан хлопця вкрай тяжкий. Українські лікарі з такими страшними травмами зіткнулися вперше. Досвід подібних надскладних операцій є закордоном.

Члени ГО "Поділля" також приєдналися до збору коштів для транспортування Ігоря Лук'янця до Німеччини або Ізраїлю та подального лікування важкопораненого. Тому що зараз допомога волонтерів, небайдужих людей, громадських об'єднаннь та організацій - це єдий шанс зберегти молодому бійцю життя!

Не залишайся байдужим!Ти захищаєш Україну!

Терміново потрібна допомога!

Юрій Весельський, 20 років. 

Отримав поранення 22 червня під час обстрілу колони з бійцями 4 роти 95-ї бригади. Снарядом пошкодило обидві ноги, одну довелось ампутувати. Юрій потребує лікування за кордоном - у Німеччині або Ізраїлі. 

Номер картки мами Юрія 5168 7420 1198 0574 Косова Оксана Степанівна. 

 

Сергій Бондаренко, розвідник, отримав поранення 19 червня: сильно постраждала права сторона, вирвані м’які частини тіла, багаточисленні осколкові рани від РПГ, перелом лівої ноги. 

Потрібні кошти на лікування та реабілітацію. 

Картковий рахунок в УкрсибБанку 5169 3048 0058 8438 Бондаренко Сергій Віталійович (26257008190678 ЕГРПОУ 09807750 МФО 351005). 

Карта дружини Сергія ПриватБанк 5168 7572 6876 6450 Мордалевич Інна Леонідівна.

 

Валентин Боско, отримав важкі поранення спини в бою 19 червня, після оперування відмовили ноги, важкий психологічний стан. Переніс 4 операції, попереду - ще 4 та тривала реабілітація. 

Потрібні кошти на лікування. 

Реквізити карткового рахунку: ПриватБанк 5168 7572 5233 4042 - Боско Валентин Анатолійович.

 

Максим Ящук, 23 роки, з Коростеня, поранений в результаті бойових дій в Слов'янську, пошкоджений хребет і внутрішні органи, відмовили ноги. 

Потрібне термінове лікування в Ізраїль, вартість якого 40 000 дол. США, реабілітація - 1000 дол. США в день. У родини таких коштів немає. 

Картковий рахунок мами Максима у Приватбанку 5168 7420 1742 4866 - Ящук Олена Вікторівна. Телефон (098) 410 72 35. 

 

Військовий Олександр Шевцов 

Мобілізованого Олександра Швецова з мирного життя на два місяці перекинули в зону АТО. З передової молодий хлопець повернувся без однієї ноги.  Єдине, про що він мріє, - це встати з інвалідного візка на сучасний протез і повернутися до мирного життя.

Олена Воробйова, мама, тел.: 097 644 33 63 

Реквізити для допомоги: Приватбанк 5168 7423 4842 3553 Воробйова Олена Георгіївна (мама)

 

33-річний військовий Олександр Кікін 

33-річний Олександр Кікін йшов добровольцем захищати Україну під Слов'янськ, а повернувся з АТО вже на швидкій. Отримав мінно-вибухову травму та вогнепально-сліпе осколкове поранення з вогняними опіками. Чоловіку ампутували ліву ногу, а через сепсис - є ризик ампутації і правої ноги. Зараз Олександр знаходиться в Київському військовому госпіталі та потребує зупинення зараження крові, а згодом - протезування.

Реквізити для допомоги: 

ПриватБанк 4149 4378 4287 0519 КІКІНА НАТАЛІЯ СЕРГІЇВНА (сестра Олександра Кікіна) 

Контактний телефон: 066 483 91 13 - Ілля Деркач (племінник Олександра)

 

21-річному бійцю, якому під Зеленопіллям роздробило ноги та відірвало пальці, потрібна допомога

Пораненому героєві, який захищав Україну, тепер самому потрібна допомога. Володимир Гариджук - один із тяжкопоранених під Зеленопіллям, із передової він повернувся з дуже ушкодженими ногами та без пальців на руці. Нині  молодий хлопець не підводиться з ліжка і єдине, про що мріє, знову ходити

Реквізити для допомоги: ПриватБанк 5168 7553 4122 2889 Оксана Гариджук

 

Збір коштів для поранених під час бойових дій у зоні АТО ініціюють громадські організації "Поділля" та "Українська ініціатива" 

Усіх небайдужих до долі наших бійців просимо долучатися до допомоги, переказуючи кошти на рахунок громадської організації, всі кошти з якого під звіт будуть направлені на першочергові потреби поранених хлопців, або ж безпосередньо на вищезгадані рахунки рідних і близьких поранених.

Але закликаємо усіх- не залишайтесь осторонь чужих бід!

Громадська організація «Українська ініціатива»

ЄДРПОУ: 36556277

ЗАТ «ПроКредит Банк», м. Київ, Україна, МФО 320984

р/р в грн.: 26009210102270

Тел. (044) 593-24-35

Велика вдячність всім небайдужим до проблем наших військовослужбовців!

27 червня 2014 року представники ГО “Поділля” Жабокрицький Євген та Жабокрицька Лілія надали благодійну допомогу у розмірі 7 тис гривень особовому складу підрозділу 30 окремої Новоград-Волинської механізованої бригади,  яка перебуває в Луганській області та приймає активну участь в АТО.  

Підтримай Українську армію!

Не залишаймося байдужими до справжніх Героїв України!

04.08.2014

26-річного капітана 8 окремого полку спеціального призначення, що базується у Хмельницькому, Олександра Петраківського поранили у голову 20 липня поблизу села Щастя Луганської області. Чоловікові у голову влучив осколок.

Зараз же спецпризначенець Олександр Петраківський у комі. Загальна сума лікування становить 150 тисяч євро.

Ми, члени громадської організації “Поділля”, не залишаємось осторонь горя наших українських бійців, які своїми мужніми спинами обороняють рідну землю і сьогодні, 4 серпня, надали матеріальну допомогу для подальшого лікування хмельничанина.

Молимось за нього і за всю Україну!
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010