(044) 593-24-38

Шановні друзі!

 

Наприкінці червня вийшов перший номер Всеукраїнської газети «Наголос». Засновником якої є громадська організація «Поділля». Видання покликане висвітлювати найважливіші події життя країни, розповідатиме про політичні, економічні, соціальні, екологічні новини, не цуратиметься подій культури, історії, спорту. 

І, звичайно, на сторінках видання буде дотепний гумор, дошкульна сатира… А ще, газета буде жорстко реагувати на всі негаразди, яких, на жаль, ще так багато у нашому житті.
Цей номер – пілотний. В ньому редакція газети використала матеріали кількох авторів, здебільшого з Поділля. Це по-справжньому талановиті люди, на співпрацю з якими редакція розраховує. А ще, редакційні двері відкриті для всіх небайдужих, чесних і совісних людей.
В нашому портфелі багато цікавих задумів. І для багатьох читачів вони будуть приємними несподіванками.
Тож, дорогі друзі, побажайте нашому «Наголосу» щасливої дороги, вірних друзів, неспокійних буднів, достойних перемог! І не судіть строго цей перший номер! Ми обіцяємо, що з кожним наступним примірником газета ставатиме кращою!
В дорогу!
Щиро Ваш,
Анатолій АртемчукПрезидент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010