(044) 593-24-38

Українські зірки спорту, естради, театру та телебачення підписали Маніфест українців проти куріння

У переддень Всесвітнього дня без тютюну зірки вітчизняного телебачення, спорту, театру, кіно розказали про своє ставлення до куріння, поділилися своїм досвідом, як позбавитися цієї поганої звички та підписали Маніфест українців проти куріння.


Після церемонії підписання Маніфесту на сходах Українського дому відбулася акція "Повалення стереотипів щодо куріння". Під вигук Остапа Ступки "Цигарки, геть з наших теренів!" Маша Єфросініна, Ольга Сумська, Яна Клочкова та Григорій Чапкіс разом зіштовхнули зі сходів макети пачок 8-ми різних марок сигарет. Тільки цього разу вони мали ще й паралельні назви: "Свіжий кашель", "Блискуче облисіння", "Чоловіча імпотенція" тощо.

Громадська організація «Поділля» не залишилась осторонь вирішення проблеми куріння і також прийняла участь у даній акції. Волонтери у центрі Києва роздавали брошури, спеціально створені до цього дня. В ній у популярній формі йдеться про шкоду куріння, рівень його поширеності в Україні порівняно з іншими країнами, описані хитрощі, до яких вдається тютюнова індустрія в боротьбі із суспільним запалом проти куріння. Брошуру також розішлють по всіх державних установах, які можуть допомогти зупинити епідемію куріння.
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010