(044) 593-24-38

КИЇВ: "Вільна від тютюну молодь"

31 травня - Всесвітній День без Тютюну!
Тема Дня без Тютюну цього року - "Вільна від тютюну молодь".

Коаліція громадських організацій та ініціатив «За вільну від тютюнового диму Україну», «Кампанія за майбутнє без куріння», Форум молодих лідерів України спільно з українським представництвом Всесвітньої організації з охорони здоров’я (ВООЗ) організовують низку акцій проти куріння, що відбудуться в цей день.

У п’ятницю, 30 травня, о 12:00 в Українському Домі відбудеться урочисте підписання МАНІФЕСТУ УКРАЇНЦІВ ПРОТИ КУРІННЯ. Маніфест представлять зірки українського телебачення, спорту, театру та кіно. Серед учасників: Маша Єфросініна, Остап Ступка, Ольга Сумська, Яна Клочкова, Григорій Чапкіс, «ТНМК», та інші.

Головна мета акції – привернути увагу до епідемії куріння, що знищує здоров’я нашої нації. Ми хочемо, щоб самі громадяни чітко висловили свою позицію: наше суспільство має збагнути небезпеку куріння та почати з ним боротися.

Просимо Вас підтимати організацію акції волонтерською допомогою і виступити із закликом розпочати чесну й системну боротьбу проти тютюнопаління. Волонтери отримають футболку та сумку з логотипом акції. Акція триватиме 2 години; по закінченню акції для волонтерів буде влаштовано святкову вечерю. За детальною інформацією звертайтесь до Мілани Сулейман за тел. (044) 230-97-60 або по e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

Сподіваємося, що Ваша підтримка допоможе привернути увагу суспільства до проблеми, яку зручно не помічати, але яка починає сягати страшних масштабів.
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010