(044) 593-24-38

ЗУСТРІЧ В МЕРІЇ МІСТА

Керівники Кам’янець- Подільської міської ради та делегати з 10 міст-партнерів із шести країн зустрілися 24 травня, на офіційному урочистому прийомі в сесійній залі міської ради. Зустріч була організована заступником голови міста Кам’янець- Подільського – голови оргкомітету Дня міста – Демчуком О. В., в якій прийняли участь виконуючий обов’язки мера міста і секретар Кам’янець – Подільської міської Ради –Аносов М.Д., представники громадської організації “Поділля”, керівники та представники дитячих художніх колективів міжнародного дитячого фольклорного фестивалю “Веселкове пташеня”.
Члени громадської організації “Поділля”, представники з Польші, Литви, Росії та інших країн привітали жителів міста Кам’янець – Подільська з Днем міста та висловили свої побажання щодо розвитку культурного та соціального життя міста Кам’янець – Подільського та Подільського регіону України.
Формат зустрічі говорить сам за себе в тому, що на цьому прийомі виголошували слова радості, вдячності за розвиток культурного життя Подільського регіону, України та інших держав, а також перспективи у майбутньому.
По закінченню зустрічі, відбулася святкова хода з нагоди Дня міста, у якій взяли участь учасники зустрічі, фестивалю, жителі і гості міста Кам’янець – Подільського.
Різнокольорова, щаслива, усміхнена, радісна, святкова, весняна колона, яка символізувала сьогодення і майбутнє міста Кам’янець –Подільського, рухалась до серця Старого міста – міської ратуші, де відбулося урочисте відкриття Дня міста.
На Ратушному майдані зібрались кам’янчани і гості міста, щоб оспівати красу старовинного, але вічно молодого Кам’янець – Подільського, возвеличити працю кам’янчан та почесних гостей, які творять сучасний Кам’янець – Подільський, насолодитись талантами Подільського краю.
Старе місто перетворилось на великий концертний майданчик, де демонстрували своє мистецтво надзвичайно талановиті кам’янецькі діти.Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010