(044) 593-24-38

Mega Trance Session 2


Live Tomorrow…
15 мая 2008. Клуб Cіnema
Долгожданное продолжение серии вечеринок Mega Trance Session*
Мелодика Транса унесет Вас в мир радости и светлой любви к музыке…

В четверг, 15 мая, приглашаем вас вдохнуть весну полной грудью, и взлететь на крыльях теплого ветра под лучами самых ярких представителей Украинского Транса на «Mega Trance Session 2»!
С весенним теплым ветром и с первыми весенними лучами солнца ди-джеи принесут Вам ощущение легкости и множество теплоты душевной в дружеской обстановке. Мы напомним Вам обо всех самых приятных впечатлениях и добавим новых.

Теплый ветер вам обеспечат:

DJ GLS, DJ Maximus, DJ Andy Cat, DJ May J
Самые яркие и солнечные лучи от:

DJ Dima Krasnik
DJ Ivan Ionov
ISTAR project
DJ Tanysun
DJ Lynch

И, конечно же, с Вами весенняя ласточка - MC ClubNichka

Вход:
вход - 60, до 0:00 - 50, с флаером до 0:00- 40
вход со StudCard до 0:00- 40


«Cinema-Club» (Энтузиастов, 1). 22:00 15 мая 2008

вечерника имеет благотворительный характер,

Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010