(044) 593-24-38

Зірки культури, спорту і бізнесу – дітям України

17 квітня 2008 року, в Палаці «Україна», відбувся Благодійний концерт „Зірки культури, спорту і бізнесу – дітям України”. Представники Громадської організації “Поділля”, стали свідками цієї події, і мали честь бути присутніми на цьому святі доброти та віри у світле майбутнє.

 

Усі кошти, виручені від доброчинного концерту, спрямовані на підтримку обдарованих дітей та дітей-сиріт, а частина передана Міжнародному благодійному фонду «Україна 3000».

Бізнесмени, зірки, спортсмени, займаючись своїми справами, звернули свою увагу на підростаюче покоління, і саме такі заходи є відображенням милосердя та доброти нашого українського суспільства.
Слід відмітити, що для нас, було за честь бути присутніми на цьому феєричному концерті талантів та умінь наших з вами дітей. Дійсно, це шоу – гідне найвищої нагороди, і не тільки тому що там були присутні зірки естради та опери, відомі бізнесмени та високопоставлені чиновники, головне те, що спіткало до цього концерту, а спіткала благородна місія!


Ми пишаємось, що спонсором цього доброчинного заходу, був наш земляк Голубаха Ігор Анатолійович, президент туристичної компанії "Гамалія", який одночасно обіймає посаду першого віце-президента Туристичної Асоціації України.
Організатором виступило ТОВ «Інвестиційно-Консалтингова група».
Ми можемо пишатись, що краса, вміння і доброчинність можуть гармонійно поєднуватись ДЛЯ ДІТЕЙ УКРАЇНИ.

ФОТОЗВІТ ТУТ

 

 

 

 

 
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010