(044) 593-24-38

Леонід Прус: Особлива увага - зміцненню та укріпленню української армії

27.03.2014

25 березня голова обласної державної адміністрації Леонід Прус побував на Старокостянтинівщині, де зустрівся із заступником голови районної державної адміністрації Олегом Борикіним, головою районної ради Олександром Коханюко та міським головою Миколою Мельничуком.
У ході робочої поїздки Леонід Іванович ознайомився із роботами з реконструкції казарм для військових у військовій частині А-2502.
"У зв'язку із складною суспільно-політичною ситуацією в державі особлива увага звернена на зміцнення та укріплення української армії. йде новий призов до лав Збройних Сил України, і завдання держави - створити комфортні умови для перебування військових на службі", - наголосив Леонід Прус.

У військовій частині наразі триває ремонт двох приміщень, де будуть проживати військові. Роботи проводяться за спонсорські кошти, активну допомогу у їх проведенні надають і органи виконавчої влади та місцевого самоврядування. Також на Старокостянтинівщині проводиться значна робота щодо надання допомоги армії продуктами харчування та коштами.

http://zunr.info
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010