(044) 593-24-38

Епідемії грипу у Хмельницькому немає, але хворих вистачає

27.03.2014

В обласному центрі зростає кількість хворих на респіраторні захворювання та рото-вірусні інфекції.
 За словами головного лікаря Хмельницької міської інфекційної лікарні Оксани Піддубної, їхній заклад – переповнений. «На понеділок, 24 березня, у нас 168 хворих на 150 ліжко-місць: 90 дітей та 78 дорослих, – каже Оксана Вікторівна. – Два дитячих відділення: кишкове та респіраторне – переповнені на 120%. Але епідемії немає. Для респіраторних захворювань характерна сезонність: ще два-три тижні, й вони підуть на спад. Також багато хворих із рото-вірусними інфекціями. Проте спалаху – немає».

Головний лікар Хмельницької міської дитячої лікарні Володимир Левицький запевняє, що спалаху вірусних інфекцій немає: у їхньому відділенні для дітей молодшого та дошкільного віку, розрахованому на півсотні ліжок, 52 маленьких пацієнти.
Як розповіла заступник головного лікаря з амбулаторно-поліклінічної роботи Хмельницької міської дитячої лікарні Лариса Третяк, кількість звернень до поліклінік зросла за рахунок початку шкільних канікул й диспансерних хворих, а також сезонності на гострі респіраторні вірусні інфекції. «Через різке потепління минулого та цього тижня спостерігалося зростання кількості хворих на ГРВІ, – каже Лариса Геніївна. – Але масових звернень немає».

http://ye.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010