(044) 593-24-38

Яценюк: Біометричні паспорти почнуть видаватися українцям цього року

26.03.2014

Біометричні паспорти громадянам України почнуть видаватися вже цього року, заявляє прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.
«Ми плануємо впродовж цього року почати видавати біометричні паспорти. І сподіваємося на те, що наші європейські партнери після остаточного введення цих рішень прискорять процес безвізового режиму між Україною і ЄС», - сказав він, відкриваючи розширене засідання уряду у середу в Києві.

Прем'єр підписав відповідний нормативний акт, в якому затверджується форма паспорта з біометричними даними.
За словами Яценюка, коштуватиме такий паспорт вдвічі дешевше, ніж нинішні закордонні паспорти.
Також, за його словами, уряд України схвалив необхідні законопроекти та нормативні акти для початку другого етапу візового режиму між Україною і Європейським Союзом, повідомляє «Інтерфакс-Україна».
«Зараз у присутності єврокомісарів український уряд підпише й ухвалить остаточний пакет законодавчих ініціатив, необхідних для переходу України до другої стадії безвізового режиму. Фактично, йдеться про те, що зараз будуть ухвалені рішення, які дають можливість Україні в найкоротшій перспективі спільно з європейськими партнерами завершити процедуру переходу до безвізового режиму», - сказав Яценюк.
Після цього він підписав усі необхідні законопроекти і попросив парламент розглянути й ухвалити як невідкладні.
Зокрема, прем'єр підписав схвалений урядом законопроект про права біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту, затверджену форму паспорта з біометричними даними, а також законопроект про внесення змін до деяких законів України про забезпечення рівних прав та можливостей для жінок і чоловіків, законопроект, який стосується соціального захисту безхатченків і безпритульних дітей.
Нагадаємо, раніше в.о. міністра закордонних справ України Андрій Дещиця заявив, що Україна може отримати безвізовий режим з Євросоюзом до кінця 2014 року.

http://ua.for-ua.com
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010