(044) 593-24-38

АНАТОЛІЙ АРТЕМЧУК: «ПОВІНЬ ПРИНЕСЛА БАГАТО СТРАЖДАНЬ ЗЕМЛЯКАМ І МИ ДОПОМОЖЕМО ЇМ У ВАЖКУ ХВИЛИНУ"

  Такі слова Голова громадської організації «Поділля» сказав у відповідь на повідомлення ЗМІ про стихійне лихо, що спіткало жителів західного регіону.  
Насамперед благодійна громадська організація потурбувалася про дітей-сиріт та та дітей,

які позбавлені батьківського піклування і надала гуманітарну допомогу вихованцям Ямпільської спеціалізованої школи-інтернату Білогірського району  Хмельницької області.  Отримали допомогу і люди похилого віку та інваліди, що перебувають у Базалійському будинку-інтернаті Теофільпольського району на Хмельниччині.
У зону стихійного лиха потрапили Могилів-Подільський і Ямпільський райони Вінницької області.  Гутанітарна допомога від ГО «Поділля» надійшла і до жителів цього краю. Одяг, взуття, білизну передано до спеціальної комісії з питань розподілу гуманітарної допомоги при РДА, а відтак буде роздано людям, які перебувають у скрутному становищі.
ГО «Поділля» робить безліч добрих справ і в майбутньому продовжить реалізацію соціальних проектів для людей, які найбільше цього потребують.


 На світлині: працівники Базалійського будинку-інтернату отримали допомогу для людей похилого віку та інвалідів.

На світлині: гуманітарну допомогу отримали учні Ямпільської школи-інтернату.

 На світлині: виконавчий директор ГО "Поділля" В.Василяк з керівництвом Могилів-Подільської РДА у рамках візиту, під час якого надано допомогу.

 

На світлині: виконавчий директор ГО "Поділля" В.Василяк разом з представниками районної влади - першим заступником голови Теофіпольської РДА Н.Давидюк, начальником відділу праці та соціального захисту населення Н.Лебідь, журналістом газети  "Подільські вісті" В.Золотарьовим, представником Базалійського будинку-інтернату О.Дужак під час відвідин соціального закладу.

На світлині: виконавчий директор ГО "Поділля" В.Василяк  обговорює соціальні проблеми Хмельниччини з керівником виконавчого апарату Хмельницької облради С.Горнишевою.

На світлині: начальник управління внутрішньої політики Хмельницької ОДА І.Сабій узгоджує питання співпраці з виконавчим директором ГО "Поділля" В.Василяком.
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010