(044) 593-24-38

ВІДОМИЙ ХМЕЛЬНИЧАНИН ОЛЕКСАНДР ПОНОМАРЬОВ ПРЕЗЕНТУВАВ НОВИЙ ТВОРЧИЙ ДОРОБОК

Це новий кліп на пісню “Любиш ти мене чи не любиш”.

"Ця пісня, звичайно, про любов. Вона вийшла досить позитивною і танцювальною. Пісня обов'язково увійде до мого нового альбому", - каже Сашко. На початку вересня не встиг Пономарьов оголосити кастинг на роль головної героїні кліпу на пісню "Любиш ти мене чи не любиш", як поштовий сервер, який приймає заявки від учасниць, почав давати збої через неймовірне навантаження. 20 вересня було зафіксовано понад 10 000 заявок від дівчат на участь в кастингу. Спочатку у кліпі мала бути лише одна героїня, але через величезну кількість бажаючих взяти у ньому участь сценарій переписали. І в результаті безліч красунь взяли участь у зйомках кліпу. На презентацію свого нового відео Олександр прийшов разом із дружиною Вікою. Однак не забув запросити і свою землячку, ще одну відому хмельничанку Наталію Валевську, яка невдовзі теж має презентувати новий кліп.

Поділля.new
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010