(044) 593-24-38

Благодійна вечірка „Sound Attack”

10 квітня у київському клубі «Cinema» за підтримки Громадської організації “Поділля” пройде чергова, довгоочікувана вечірка з серії благодійних заходів Sound Life Style promo gruop.

10 квітня київський клуб клуб «Cinema». Чергова, довгоочікувана вечірка з серії благодійних заходів Sound Life Style promo group. 2 Танцмайданчика подарують 8 годин яскравих вражень та змусять ваші серця битися сильніше! В цю ніч вуха клаберів сколихнуться від дерзкого , але дуже Electro MinimaL! Досвідчене тріо - DJ Artem Neba, DJ Tagir, DJ Tokyo, що вже давно покорили Україну не залишать байдужим нікого! Допоможуть резидентам Kiss FM,зробити свято незабутнім – DJ Tanysun, DJ Andy Cat, Doctor Tunez, DJ GLS, DJ Maximus та DJ Zim. І звичайно ж, MC ClubNichka! Таким чином, 10 квітня у Вас буде можливість не тільки гарно провести час, слухаючи улюблену музику, але й врятувати людині життя! Відпочиваючи – допомагайте! Вечірка виходить при підтримці: Громадської організації “Поділля” та Top Promotion Вхід: Ціна- 60 грв., до 0:00 - 50, з флаєром та реєстрацією на www.3club.com.ua до 0:00- 40 Вечірка має благодійним характер. Всі зароблені кошти будуть витрачені на лікування 21-річної Наталі

 

http://help-natasha.at.ua/ http://donor.org.ua/index.php?module=help&act=show&c=1&id=284
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010