(044) 593-24-38

Щастя очима дітей

Пусть мама услышит,
Пусть мама придет,
Пусть мама меня непременно найдет!
Ведь так не бывает на свете,
Чтоб были потеряны дети.


17 квітня 0 17:00 у Дитячій картинній галереї, що знаходиться на вулиці Немировича-Данченка, 5 відбудеться відкриття виставки творчих робіт вихованців будинку-інтернату змішаного типу „Родина”, що у м. Боярці. Дітям було запропоновано намалювати свою мрію, те про що вони думають і що їм подобається. Дитячою, зовсім не тремтливою рукою дітлахи вимальовували школи та автомобілі, серця з зірочками, що символізують любов, принців-принцес та мам... Особливо вразив малюнок семирічного Міши – звичайним простим олівцем він намалював гніздо з яйцями та пташку, яка покинувши ще ненароджених пташок полетіла десь далеко. Вже пізніше ми дізналися, що у багатьох діток, що виховуються в інтернаті батьки мешкають закордоном...
Мета проекту – довести, що кожна дитина, що виховується в інтернаті – насамперед особистість, і особистість - творча. І те, що ці діти не мають художньої, музичної чи ще якоїсь творчої освіти зовсім не означає, що вони не мають ніяких талантів, можливо, вони просто не мають можливості їх розвивати. У них немає нікого, хто міг би дати їм хоча б якусь надію на нормальне існування. Давайте повернемося до цих дітей обличчям і протягнемо їм руку допомоги, адже ці діти – наші діти.

Виставка триватиме з 17 по 24 квітня.
Вхід – вільний. З радістю запрошуємо Вас бути присутніми на відкритті виставки, що проводиться Громадською Організацією „Поділля”. Всі бажаючі зробити якийсь подарунок маленьким художникам, можуть передати його робітникам галереї чи представникам ГО


Інформаційна підтримка даної акції засобами масової інформації
стане неоціненною допомогою в рамках Проекту


З повагою
Ляшко Олександра
Помічник Голови Громадської Ради „Поділля”

Info-line:
8 093 154 85 95
т/ф 537 06 16
ICQ: 420 160 249
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010