(044) 593-24-38

НОВИНА

У 2008, році громадська організація «Поділля» вирішила зробити наголос на благодійності – більша частина заходів, що запланована на цей рік спрямована на допомогу потребуючим. Наразі «Поділля» займається збором коштів на лікування 21-річної дівчини Наталі, яка потрапила в дуже важку ситуацію - лікарі встановили їй діагноз - гостра мієлобласна лейкемія. У процесі лікування цієї хвороби з донорською кров’ю був занесений гепатит В+С… Єдиний вихід – екстрене лікування гепатиту, яке на сьогодні є дороговартісним. За попереднім підрахунками, коштів, що необхідні на закупівлю ліків, мати Наталі зібрати не в змозі. (174 000 грн., річний курс препаратами: Пегасіс в шприцах вартість одного 1 872 грн. на місяць 4 штуки, курс лікування - рік, 7 488 грн. – місяць; Зидаксін 2 рази на тиждень – 8 разів на місяць (в упаковці по 2 ампули, вартість упаковки 1 750 грн.,) на місяць 7 000 грн. Залишилось зібрати 100 тис. грн.). Зараз Наталя почала курс лікування, яке переривати ні в якому разі не можна і в запасі у нас є лише декілька місяців, аби зібрати необхідну суму для своєчасного продовження лікування.
Не менш важливим є підготовка та проведення благодійної виставки малюнків дітей з будинків-інтернатів Київщини, що запланована на початок квітня.
До лав громадської організації долучаються люди різні – за віком, освітою, фахом, соціальним станом, досвідом громадсько-політичної роботи тощо. Кожна людина, яка тим чи інакшим чином пересікалася з діяльністю „Поділля”, залишила в ньому часточку своєї душі та себе самого. Приємним є те, що до громадської діяльності приєднується і молодь – на початку березня громадською організацією «Поділля» було створено Молодіжний Дискусійний Клуб, який приймає активну участь у підготовці та проведенні проектів та акцій, що ініціюються «Поділлям».
Ми запрошуємо всіх, кому не байдужа подальша доля нашої держави, вже сьогодні вступити до лав громадської організації та долучитися до спільної справи і РАЗОМ побудувати країну, яку ми з гордістю зможемо назвати своїм домом!
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010