(044) 593-24-38

ТАЛАНОВИТІ ДІТИ-СИРОТИ ЧЕКАЮТЬ ВАШОЇ ПІДТРИМКИ

Шановні добродії! Ми маємо разом з Вами унікальну можливість допомогти дітям, які позавлені батькіської турботи та материнської ласки, але не обділені від Бога талантами та здібностями.  

"Благотворитель! Благотвори с радушием"!

Послание св. ап. Павла к Римлянам (12, 8)

 З 27 до 31 травня 2009 р. у м.Києві відбудеться ІІІ-й Міжнародний фестиваль дитячої творчості "Назустріч мрії" для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Запрошуємо разом з нами реалізувати даний проект і внести свій посильний вклад у організацію і проведення даного заходу.  

Мета фестивалю – допомогти обдарованим дітям-сиротам та дітям, які позбавлені батьківського піклування реалізувати їхні заповітні мрії -  проявити свої таланти та здібності, привернути увагу  суспільства до проблем цих дітей. 

Не залишайтесь байдужими!

“Хоч крапелькою тепла ти поділись. Відігрій ці замерзлі сердечка своїм теплом та любов'ю. Поверни їм віру в добрих, чуйних людей.” 

Ви готові допомогти?... Тоді Ви на правильному шляху. Ваша допомога зможе подарувати дітям незабутні враження від фестивалю, велику сім'ю, спілкування, острівець любові, де вони відчують себе потрібними і талановитими. 

Громадська організація «Поділля» пропонуємо вам наступні форми співпраці:

-         координація роботи з дітьми, які виховуються у дитячих будинках і школах-інтернатах для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування;

-         оплата проїзду, проживання та харчування делегацій з вашого регіону під час фестивальних заходів;

-         матеріальна підтримка дитячих колективів і пошук спонсорів для проведення фестивальних заходів. 

Ваш вклад стане тим чарівним ключиком, який відкриє двері у Світ, де збуваються найзаповітніші дитячі мрії!

І пам'ятайте істину, той, хто робить добро іншим, довше живе.
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010