(044) 593-24-38

Молодіжний Дискусійний Клуб

Увага!
Громадська Організація „Поділля” запрошує активну, ініціативну та цілеспрямовану молодь до участі у новому проекті нашої організації. Назва проекту: Молодіжний Дискусійний Клуб громадської організації „Поділля”
Мета проекту:
Основні напрямки діяльності проекту: сприяння розвитку спорту серед різних вікових категорій, розвиток сучасної культури(проведення вечірок, концертів, виставок, театралізованих постанов), проведення заходів, що сприятимуть поліпшенню екологічного стану навколишнього середовища, благодійницька діяльність (збір коштів, речей, ліків та іншої допомоги для осіб, що її потребують), допомога молоді у працевлаштуванні, проведення та прийняття участі у Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах, форумах, семінарах.

Участь у проекті безкоштовна (не оплачується нами та не потребує внесків від Вас).

Ми наперед вдячні всім, хто з відкритим серцем і чистою душею долучиться до благодійних заходів, чим зробить свій вагомий та неоціненний внесок у допомогу потребуючим.

Info-line:
Координатор проекту: Олександра Ляшко
Тел/факс 537 06 16
Особовий 8093 154 85 95
ICQ: 420 160 249
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
www.podillia.com.uaПрезидент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010