(044) 593-24-38

СКРИНЬКА ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ ДІТЯМ МОЖЕ БУТИ ВСТАНОВЛЕНА У ВАШОМУ ЗАКЛАДІ

   Громадська організація «Поділля» спільно МГО «Погляд» реалізує проект «Твій вклад у майбутнє дітей», що передбачає збір коштів для допомоги дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, які виховуються в дитячих будинках та школа-інтернатах та неблагополучним родинам з дітьми. 

 

Запрошуємо до співробітництва щирих людей, які мають змогу разом з нами допомогти дітям, що потребують нашої підтримки.

Прохання до власників закладів торгівлі, відпочинку, сфери послуг та розваг   розмістити у вас скриньку для збору благодійних коштів.

Ваш шляхетний вчинок буде відображений на інформаційних ресурсах Громадської організації «Поділля». 

 Чекаємо ваших пропозицій за телефонами +38 (067) 381-72-01; т./ф. +38 (044) 537-06-16 (Вікторія Різник) або на  е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

  Довідково. ГО «Поділля» та МГО «Погляд» опікуються 43 дитячими медико-соціальних установами у десяти областях України, Польщі і Південної Осетії, у яких виховується близько 2 500 дітей.Сьогодні за офіційною статистикою в Україні загальна кількість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, складає 100679 осіб. Слід зазначити, що набагато більше дітей потребують нашої допомоги до цього числа не включено безпритульних дітей, дітей-жебраків та діти, що перебувають у диспансерах.Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010