(044) 593-24-38

Група підтримки тяжкохворих дітей та дітей-сиріт...

 Найцінніше, що є у людини – це життя. І коли воно розколюється на «до» та «після», здається, що все закінчено…
Абсолютно все…Ось тільки, що в твоїх долонях була повна чаша – любов, сім’я, друзі, робота – і ось уже немає нічого…


 

Лише скрута, порожнеча, біль і туманні надії.. Надії на те. Що все минеться, надії на те, що лікарі поставили тобі неправильний діагноз, надії на те, що не все так страшно….
Найжахливіше те, що твоє життя тепер залежить лише від фінансів…

Дуже важко знову підіймати цю тему. Бо страшно.
Страшно писати діагнози. І страшно не тому, що вони звучать майже, як вирок. Страшно, що ви зараз зітхнете «Ну, знову! Всім допомогти неможливо!!!»

І підете…

Так і хочеться крикнути: «Не йди! Можливо, саме ви їх останній шанс!
Шанс на життя. Повноцінне життя, в якому все буде, як раніше - любов, сім’я, друзі, робота»

Як добре – здійснити чудо! Як просто подарувати життя! Як просто в свою душу пустти світло!

Не йдіть…
Група в контактіПрезидент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010