(044) 593-24-38

Фестиваль "Назустріч мрії!"

 З 27 по 31 травня 2009 р. в місті Києві на території, УЄСБ за адресою: м. Київ, вул.Гамарника, 57,    відбудеться IІІ-й Міжнародний фестиваль «Назустріч мрії», покликаний допомогти дітям, що живуть в школах-інтернатах розкритися творчо, і привернути увагу громадськості до проблем таких дітей.

Програма фестивалю складатиметься з двох частин - з 27 по 30 травня - проведення фестивальних заходів і завершальної частини - 31 травня проведення гала-концерту на «Співучому полі».


Організатори фестивалю: Міжнародна громадська організація «Назустріч мрії», МГО «Територія дитинства», МБО «Погляд» та Громадська організація «Поділля».

Пропонуємо всім бажаючим стати спонсором видовищного мега-проекту і допомогти дітям, що живуть в дитячих будинках, відкрити в собі нові здібності, і стати на крок ближче до здійснення своєї мрії!

Широкомасштабну рекламну кампанію Фестивалю і його окремих проектів планується провести в період з березня по травень.

У програмі фестивалю:
• знайомство - вогнище дружби;
• купання в басейні;
• екскурсія по культурних та історичних пам’ятках Києва;
• презентація дитячого руху «Запали мрію!», круглий стіл і вибори президента руху;
• майстер-класи по номінаціях;
• дискотеки;
• хоббі-клуби за напрямками - декоративно-прикладне мистецтво (фітодизайн, робота з природніми і пластичними матеріалами, вишивання, розпис на тканині, малювання, живопис);
• спортивні змагання по волейболу, футболу, настільному тенісу, проводяться за участі, як учасників фестивалю, так і зірок спорту та культури;
• виступ учасників на великій сцені і нагородження переможців фестивалю;
• гала-концерт за участю зірок естради, цирку і дитячих колективів;
• на гала-концерті, виставка-продаж дитячої творчості - для підтримки дітей в школах-інтернатах;
• під час проведення гала-концерту серед глядачів будуть розіграні призи, надані спонсорами Фестивалю;
• кожен відвідувач гала-концерту зможе взяти участь в розважальних конкурсних програмах, представлених партнерськими організаціями та виграти подарунок від спонсорів або меценатів фестивалю.

Подача заявок на участь у фестивалі приймається до 2 лютого 2009 року (включно).
Інформація для тих, хто бажає взяти участь у фестивалі, або в гала-концерті буде викладена окремо.

На всі Ваші питання з радістю відповість оргкомітет фестивалю:

   Вікторія Різник, конт.тел. +38 050 444-44-25; т./ф. +38 (044) 537-06-16;
е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , cайт:www.podillia.com.ua.
   Ірина Волгіна, конт.тел. +38 (044) 228-36-55; т./ф. +38 (044) 449-12-53;
е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , cайт:www.mriy.mriy.org.ua.Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010