(044) 593-24-38

Прослав улюблене місто

Громадська організація «Поділля» оголошує конкурс на фото будь-якого з міст України.

  

Всі роботи будуть розміщені в нашій галереї. Переможці отримають цінні та корисні подарунки  Визначення переможців проводиться шляхом SMS-голосування.
Роботи професійних фотографіф до участі у конкурсі не приймаються. Фото надсилати до 20 вересня 2008 року в цифровому та друкованому вигляді на адресу оргкомітету конкурсу:

Громадська організація «Поділля» для Ляшко Олександри
пр-т. 40-років Жовтня, 48, оф. 31
м. Київ
03039

чи

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. (в темі листа обов’язково писати «на конкурс «Прослав улюблене місто»)

За довідками звертатися:
ICQ#: 420 160 249
т/ф 8 (044) 537 06 16
8 093 154 85 95
Олександра, PR-директор
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010