(044) 593-24-38

FREE HUGS

Це відео було знято людиною на ім’я Juan Mann у Сіднеї після того, як він повернувся додому з Лондона.
Juan був у пригніченому стані, з купою проблем, на додачу його ніхто не зустрічав з літака…

  

Він дивився на інших людей, яких приймали рідні та близькі, вони обіймали один одного і чоловік хотів бути на їх місці. Тому він дістав картон та маркер та виготовив знак, на якому з обох сторін було написано «Free Hugs» («Обійми - безкоштовно»)
Juan вийшов на заповнене пішоходами перехрестя і підняв знак над головою.
Впродовж 15 хвилин він стояв з цим знаком і люди просто дивувалися з нього. Перша людина, що підійшла до чоловіка, легенько торкнулася його плеча і розповіла про те, що сьогодні вранці помер її пес, а день тому в автокатастрофі загинула її дочка. Жінка залишилась одна на цій землі і все, що зараз їй потрібно, це щоб її хтось обійняв.
Juan присів на одне коліно і обійняв жінку, а коли вони роздійняли обійми, на обличчі жінки з’явилася посмішка
Після цього чоловік почав обіймати всіх, кому потрібні були обійми, але влада Сіднея була проти цих обійм, бо у Juanа не було страховки публічної відповідальності (вартістю 25 млн доларів) Влада заборонила йому обіймати усіх підряд, і він подав петицію, під якою підписалося 10 000 чоловік і він отримав це право.
Переглянувши це відео люди почали робити схожі плакати та пропонувати всім безкоштовні обійми.
Ось і я пропоную всім організувати нам всім «вечір безкоштовних обійм». Дату та місце зустрічі обговорюємо тутПрезидент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010