(044) 593-24-38

Наші діти-не ми

Батьки часто намагаються реалізувати в дітях свої нереалізовані мрії і бажання. Щоб дитина стала успішною людиною. Забуваючи при цьому, що дитина – це не ми. У неї свій характер, бачення життя, доля, нарешті. Мама, порівнюючи дитину з іншими дітьми, забуває про те, що всі діти різні, і Ваша дитина ніколи не буде схожий на Петю, Діму, Колю. Але якщо ви дуже будете намагатися виховувати в ній «сильні сторони», то досягнете тільки того, що син придбає масу різноманітних комплексів, а такі поняття, як мода і стиль взагалі будуть у нього відсутні.
 
У Вашого малюка все добре з комунікацією. А скільки у нього по-справжньому сильних сторін! Він добрий, чуйний, легко йде на контакт. А всі шишки, які йому треба набити, він наб’є в будь-якому випадку, незалежно від Вашого бажання. Але шишки – це досвід, нехай негативний, але який багато чому вчить. Дозвольте Вашій дитині бути такою, якою вона є, спирайтеся на його сильні сторони. Адже те, наскільки батьки вірять в нас і приймають нас такими, якими ми є, і дає нам силу, безпеку й ресурс на все життя.

Дуже важливо нагадувати дитині, що вона найкраща і здібна. Такі корисні розваги знайомі багатьом вчителям і батькам. Але, думаємо, не гріх нагадати про них ще раз.

Ні в якому разі не кажіть, що хтось у чомусь краще Вашої дитини, максимум, що можна зробити, це поставити когось у приклад. Як би ми цього не хотіли, але діти все одно роблять помилки в житті, вони можуть не повторити Ваших помилок, але «накоять» своїх. Кожна помилка це в якійсь мірі урок, який робить людей мудрішими. Станьте для своєї дитини другом і батьком в одній особі, побудуйте хороші відносини з дитиною . Говоріть на всі його теми, також не соромтеся зачіпати тему сексу. Якщо Ви вважаєте, що Ваша дитина не сильно здатна в одній області, то вона сильна в іншій – потрібно просто знайти її. Не дивлячись ні на що – для вас, ваша дитина повинна бути найкращою.
 
tutcikavo.co.uaПрезидент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010