(044) 593-24-38

Кілька порад з побудови успішної кар'єри

Image Кілька порад з побудови успішної кар'єри

1. Постарайтеся зробити власну роботу набагато складнішою і значною.Процвітаючий менеджер має масу можливостей для професійного і кар‘єрного зростання в будь-якій сфері і роботі. Тому, займаючись роботою, що не доставляє вам морального чи професійного задоволення спробуйте самі зробити її більш цікавою для себе самого.

2. Не бійтеся стати лідером, особливо якщо цього вимагають обставини. Завжди допомагайте, як своїм колегам, так і своїм підлеглим. Якщо ваші колеги просто не бачать шляхів вирішення тієї чи іншої задачі, не бійтеся брати кермо влади і відповідальність в свої руки. Завжди охоче і з великим ентузіазмом беріться очолити будь-які спеціальні, професійні групи в компанії. Постійно керуючи людьми і розвиваючи в собі лідерські якості, ви, тим самим готуєте себе до більш відповідальної роботи, на більш високому рівні.
 
3. Постійно працюйте над створенням інформаційної мережі. Вона може включати в себе друзів і колег по роботі, всіх ваших співробітників, які мають чітке уявлення про те, що насправді відбувається в компанії. Налагодження міцних ділових зв’язків і контактів в підсумку стане вашим найнадійнішим плацдармом для просування вгору і до нових цілей, як роблять успішні трейдери.

4. Навчіться ефективно справлятися з будь-якою невизначеністю. Зрозуміло, тут не буде все так просто, як цього хотілося б, адже подібна неприємна невизначеність лежить в основі будь-якої серйозної діяльності. Тому люди, які навчилися швидко й ефективно справлятися з цим явищем, високо цінуються на ринку праці і швидко розвиваються у професійному та кар'єрному плані.

5. Завжди вчіться на своїх помилках. Помилки були, є і будуть. І успішність того чи іншого співробітника як професіонала залежить не від того, скільки він допустив помилок за час свій діяльності, а від того, як саме він до них ставиться і наскільки правильні висновки він навчився з них витягувати.
 
vkurse.uaПрезидент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010