(044) 593-24-38

7 способів зробити день приємним

Image 1. Хто рано встає, тому Бог дає.
Це давнє прислів'я не втрачає своєї актуальності й зараз. Якщо Ви прокинетесь якомога раніше, у Вас буде час розслабитись та зібратись з думками. Чим раніше Ви прокинетесь, тим більше часу у Вас буде для сніданку і занять спортом, Ви зможете не поспішаючи збиратись на роботу, навчання або готуватись до виконання задуманих задач.

2. Снідайте як король.
Якщо Ви хочете стимулювати обмін речовин з самого ранку, добре снідайте. Саме щедрий сніданок зарядить Вас енергією на весь день. Не забувайте про корисне харчування. До Вашого раціону має входити хліб з цільних зерен, свіжі фрукти, яйця та сир. І обов’язково пийте достатню кількість рідини – воду, чай або свіжі соки.

3. Тренуйтесь.
Немає нічого кращого ранкової прогулянки пішки. Так Ви виконуєте необхідні щоденні фізичні вправи, що приносять користь Вашому організму і допомагають підтримувати гарну фігуру. Оберіть зручний для Вас спосіб фізичної активності і виконуйте вправи протягом 20 хвилин. Прохолодний душ після занять спортом приємно освіжить, особливо, якщо Ви робили вправи на розтягування. Не варто забувати і про ранкове тренування розуму – розв’язуйте кросворди, судоку, складайте пазли, і Ви будете готові до активної розумової діяльності протягом дня.

4. Подумки складіть план на день.
Це простий, корисний і ефективний метод. Насолоджуючись чашкою ароматної кави або чаю, уявіть, як би Ви хотіли провести свій день. Це допоможе сфокусуватись на важливих питаннях і не відвертати увагу на дрібні проблеми.

5. Дайте свободу фантазії.
Що Вам заважає трохи помріяти зранку? Це дуже корисно, оскільки стимулює творче мислення. Адже ранок – це той час доби, коли Ви ще не обтяжені проблеми дня, той час, коли здається, що немає нічого неможливого.

6. Музика для душі…
Чому б не почати ранок з того, щоб покращує настрій і радує Вас? Заряджайте себе позитивною енергією з самого ранку – послухайте улюблену музику, почитайте гарну книгу або пограйте з домашнім улюбленцем. Це стане чудовим початком дня.

7. … і бальзам для очей.
І останній, але не менш важливий спосіб – покращення Вашого зовнішнього вигляду. Тому приділіть кілька хвилин своїй зовнішності. Охайний зручний одяг, макіяж, зачіска – і Ви готові до вирішення будь-яких задач!

dormeo.com.ua

 
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010