(044) 593-24-38

Кімнатні рослини

Кімнатні рослини можуть поліпшити здоров'я працівників, які страждають від стресу, а також скоротити число лікарняних, які вони беруть. Учені з Сільськогосподарського університету Норвегії стверджують, що рослини, що знаходяться в офісі, позитивно впливають на здоров'я співробітників.

Дослідники спостерігали за 305-ма співробітниками трьох різних офісів, які відрізнялися один від одного по числу кімнатних рослин, що знаходяться в приміщеннях. Учені порівняли число лікарняних, які брали співробітники, з кількістю кімнатних рослин, які могли бачити співробітники зі свого робочого місця.

Порівнявши ці дані, учені дійшли висновку, що чим більше рослин могли спостерігати працівники офісу, тим менше лікарняних їм доводилося брати.

Кімнатні рослини і особливі земляні мікроби мають особливу властивість нейтралізувати леткі органічні компоненти, які ослаблюють здоров'я людини. Учені також стверджують, що ті співробітники, які працюють в "квітковій зоні", набагато краще справляються зі своїми робочими обов'язками, ніж ті працівники, робоче місце яких розташоване в "безквітковій зоні".
 
 Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010