(044) 593-24-38

Ремонт доріг у Хмельницькому за 142 мільйони: на що підуть гроші наступного року

28.11.2018

В міськраді розробили проект бюджету на 2019 рік. 

Визначили суму, яку планують витратити на ремонт доріг.

На які види робіт вони будуть спрямовані?

У Хмельницькій міськраді підготували проект бюджету, за яким має жити місто у 2019 році. Згідно із ним, на ремонт вулично-дорожньої мережі міста планують витратити 142 мільйони гривень. 

Куди направлять ці кошти: 

капітальний ремонт вулично-дорожньої мережі - 82,8 мілн. грн.:

капітальний ремонт доріг - 76,8 млн. грн. улаштування зупинок громадського транспорту за допомогою розширення проїзної частини у вигляді “кишені” - 4 млн. грн. встановлення технічних засобів регулювання дорожнім рухом і систем керування рухом - 2 млн. грн. поточний ремонт вулично-дорожньої мережі - 59,5 млн. грн.: поточний ремонт доріг суцільним методом - 40,6 млн.грн поточний ремонт доріг - 17,6 млн. грн. поточний ремонт доріг у масивах нової індивідуальної забудови і садівничих товариств - 1,3 млн. грн. Перелік вулиць, де буде проведено ремонт, буде затверджено на початку 2019-ого. Зробити це мають депутати на засіданнях постійних комісій ради. Сам бюджет планують затвердити на останній сесії Хмельницької міської ради у 2018 році. Буде це наприкінці грудня.

vsim.ua.

 
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010