(044) 593-24-38

Нецікавий бізнес: половина маршрутів Хмельницького залишилась без перевізників

05.11.2018

З року в рік вони наполягають на підвищення вартості проїзду. З року в рік хмельничани вкотре наголошують – поїздка у громадському транспорті часто перетворюється на муки, «потіснися» та «дочекайся». Міська рада знову оголосила конкурс перевізників, проте цього разу про ажіотаж і годі говорити. Якщо раніше поборотися за шляхи приходили й гості і з інших міст, то нині на перевізників – дефіцит.

Зокрема, без перевізників залишилися маршрути № 8, 9, 15, 17, 18, 19, 20, 43, 32 та 48. На них шукатимуть тимчасових «господарів». Пояснюють, тенденція не нова. Належний транспорт, який відповідає законодавству, коштує чимало, також зростають ціни на пальне. А от вартість проїзду підвищують значно рідше, та й те ніколи не задовольняє підприємців. Постійне замкнене коло, від чого, кажуть, і якість забезпечити не здатні.

Врешті, маємо наступну картину. ТОВ «МІШИН» традиційно отримав 51 маршрут Катіон-Ракове тривалістю на 5 років. На такий самий термін має маршрут №47 Перший Парковий – Катіон перевізник «Рембудтранс». Серед іншого, він же забезпечуватиме перевезення по 23 маршруту Катіон-Книжківці, 50-му, вул. Волочиська-Заводська, 27-й Озерна-Ружична та 55-й Лезневе-Ракове, проте лише протягом 1 року. В підпорядкуванні КП «Електротранс» перебуватиме маршрут №2 вул. Північна – Ракове та маршрут 52 Катіон-Ракове. І теж 1 рік.

Врешті, результати конкурсу ще мають бути затверджені на виконавчому комітеті міської ради уже найближчим часом.

 

33tv.com.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010