(044) 593-24-38

Маршрутка по 9 гривень буде в Тернополі. Коли зміниться ціна на проїзд у Хмельницькому?

31.10.2018

Перевізники знову заговорили про необхідність змінити тарифи на проїзд. 

Прецедент - зростання цін у Тернополі. Там маршрутка буде по 9, тролейбус - по 8 гривень. Таке можливе і в Хмельницькому. 

За яких умов і коли? Таке питання ми задали міській владі. 

Вже від завтра, 1 листопада, у Тернополі проїхатися в громадському транспорті буде дорожче. У сусідньому до Хмельницького обласному центрі влада вирішила, що вартість проїзду в маршрутці має бути 9 гривень, а в тролейбусі - 8 гривень. Хочуть підняття тарифів і хмельницькі перевізники. Вони нещодавно звернулися з відповідним листом до мерії. В зверненні до влади перевізники аргументували своє бажання підняти ціни на проїзд. Основна причина - зростання вартості пального. І вказали, що тариф має бути 8 гривень за одну поїздку одного пасажира в автобусі чи маршрутці.

Після такого звернення і підняття вартості проїзду в сусідньому Тернополі ми вирішили запитати у міської влади Хмельницького, чи можливе це у нашому місті і коли. Відповідь надав профільний заступник мера з питань транспорту Андрій Бондаренко. 

По-перше, ніяких розрахунків нам ніхто не подавав. Було лише нічим необгрунтоване звернення підняти до 8 гривень, - каже Андрій Бондаренко. - На сьогоднішній день ми не розглядаємо питання підвищення тарифів. Для того, щоб сказати наскільки тариф є обгрунтованим, 8, 9 чи 10 гривень, потрібно знати чіткий пасажиропотік і доходи від перевезення платних пасажирів. Такі дані ми можемо отримати після запровадження електронного квитка. Лише після його запровадження ми зможемо чітко сказати якою є собівартість проїзду і яким має бути тариф.

 

vsim.ua

 
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010