(044) 593-24-38

Куратором Хмельницької області від ЦВК закріпили дружину екс-генпрокурора

23.10.2018

Центральна виборча комісія визначила членів комісії, відповідальних за здійснення повноважень у регіонах України та в закордонному окрузі.
Відповідне рішення було прийнято на засіданні ЦВК у понеділок.
За Тернопільську та Хмельницьку області відповідатиме Катерина Махніцька, яка є дружиною колишнього генпрокурора Олега Махніцького.

Окрім того, ЦВК розподілила обов’язки між членами комісії.
Зокрема, Махніцька координуватиме питання щодо забезпечення розгляду Центральною виборчою комісією звернень стосовно рішень, дій чи бездіяльності виборчих комісій, комісій з всеукраїнського референдуму; слідкуватиме за однаковим застосуванням законодавства України під час проведення передвиборної агітації та агітації під час референдуму, в тому числі з використанням засобів масової інформації всіх форм власності, узагальнення практики та підготовки пропозицій стосовно однакового застосування і вдосконалення законодавства України.


ngp-ua.info
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010