(044) 593-24-38

Жителі Хмельниччини тепер матимуть змогу наскаржитись на своїх сусідів або знайомих, що незаконно отримали субсидію

19.10.2018

Таку нову «опцію» запустило для громадян Міністерство соцполітики, відкривши телефонну «гарячу лінію»

Новими можливостями зворотнього зв’язку із громадянами похвалився на брифінгу один із чиновників Мінсоцполітики Віталій Музиченко – інформує УНІАН.

На думку чиновника, це саме те, чого не вистачало для тісного спілкування громадян і Міністерства, яке має дбати про їхній соціальний захист. На підтвердження своєї тези Віталій Музиченко навів дані соціологічного дослідження, проведеного у нашій державі Всесвітнім банком. Так от, за даними банківських опитувальників, в Україні близько 70% громадян негативно ставляться до тих, хто на їхню думку, незаконно одержує пільги від держави. Отож, ініціатори гарячого телефонного зв’язку розраховують на те, що він і справді буде «гарячим».

І ніяких історичних аналогій

Водночас, аби уникнути історичних аналогій, що так і просяться, чиновник зауважив, що така практика тотальних доносів усіх на всіх вельми поширена в цивілізованій Європі. Її застосовують у більшості країн Євросюзу.

«Запровадження такої лінії, що працюватиме в робочий час, дає любому громадянину, який має інформацію, що хтось незаконно отримує державну соцдопомогу будь-яку, можливість донести цю інформацію», – додав чиновник.

Що ж, як сказав колись Гегель, історія повторюється двічі: перший раз як трагедія, а другий – як фарс.

Нагадаємо, окремі моменти, пов’язані з одержанням субсидії, докладно роз’яснив міністр соцполітики Андрій Рева.

Деякі свої комунальні борги краяни тепер зможуть відпрацювати «натурою».

 

hm.oblast.online
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010