(044) 593-24-38

Депутати просять “Хмельницькгаз” і “Хмельницькобленерго” відмовитися брати комісію при оплаті компослуг

12.10.2018

Депутати Хмельницької міської ради просять керівництво ПАТ “Хмельницькгаз” і “Хмельницькобленерго” відмовитися брати комісію при сплаті компослуг.

Відповідне звернення підтримала більшість обранців на черговій сесії 10 жовтня.

“Сьогодні, сплачуючи за газ і електроанергію, додатково треба заплатити 7-10 грн за один платіж. Ви уявіть, яке це навантаження для пенсіонерів, котрі живуть на 1500 грн у місяць. “Хмельницькгаз” і “Хмельницькобленерго” – не бідні компанії і можуть забезпечити оплати послуг населення без банківських комісійних”, – наголосила депутат Ірина Ковальчук.

Вона додала, що право оплати послуг без комісії закріплено типовими договорами, які затеврджено Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

 

ngp-ua.info

 
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010