(044) 593-24-38

















У Хмельницькому розтринькали більше півмільйона “дитячих” коштів на премії бухгалтерам управління освіти

09.10.2018

Хмельницька місцева прокуратура розслідує факт незаконного преміювання працівників централізованої бухгалтерії управління освіти Хмельницької міської ради протягом 2012-2015 років.
Про це свідчить ухвала Хмельницького міськрайонного суду від 26 вересня.

За даними досудового розслідування, посадові особи управління освіти Хмельницької міської ради, зловживаючи службовим становищем, впродовж січня 2012 року грудня 2015 року за рахунок коштів спеціального фонду дошкільних навчальних закладів міста, нарахували та виплатили премії 25 працівникам централізованої бухгалтерії управління освіти Хмельницької міської ради. При цьому бухгалтера не є штатними працівниками цих закладів та не залучені до надання освітніх послуг. У результаті були спричинені збитки територіальній громаді на суму 745 тис. 921,74 гривень.
Це підтвердила й ревізія Держфінінспекції в області: здійснено незаконне нарахування та виплату премій на загальну суму 557 тис. 032, 29 грн., з яких сплачено єдиного соціального внеску – 188 тис. 889,45 грн.
Слідство з’ясувало, що незаконну виплату, яка має ознаки нецільового використання коштів, допустили колишній начальник управління, в.о. начальника управління освіти та головний бухгалтер централізованої бухгалтерії.
Наразі триває судово-економічна експертиза, яку замовив орган досудового розслідування.


ngp-ua.info




Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010