(044) 593-24-38

Водія, який відмовив у безкоштовному проїзді дитині учасника АТО, звільнили

05.09.2018

Інцидент стався в Кам’янці-Подільському.

Декілька днів тому у місті над Смотричем водій маршрутки відмовився безкоштовно перевозити дитину загиблого учасника АТО Романа Наглюка навіть після того, як дівчинка пред’явила відповідне посвідчення. Як повідомляє vdalo.info, про це на своїй сторінці у Facebook розповіла дружина загиблого Героя Юлія Наглюк.

Випадок обурив родину загиблого та кам’янчан. Сьогодні, 5 жовтня, на спеціальній нараді за участю  родин бійців та місцевих депутатів було вирішено звільнити водія за негідну поведінку, а власникові маршрутки винести попередження, повідомляє джерело.

Нагадаємо, офіцер Залізної бригади Роман Наглюк загинув у перший рік війни в селі Волнухине, Лутугинського району, Луганської області вiд осколкового поранення в серце, яке отримав в результаті обстрілу градами. Йому було лише 28 років. У селі Ходоровці, звідки родом Роман, Герою відкрили меморіальну дошку та посмертно присвоїли звання «Почесний громадянин Кам’янець-Подільського району» за мужність, відвагу і героїзм, проявлені при звільненні України.

«Хочу нагадати для тих, хто забув, що війна триває. Тільки наше місто втратило 16 Героїв. Але є ті, хто не відчув цього жаху і не розуміє, наскільки важко сім’ям загиблих постійно доводити щось комусь. Особливо дітям», – відреагував на ситуацію міський голова Михайло Сімашкевич на сторінці у Facebook.

ye.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010