(044) 593-24-38

На Хмельниччині ліквідують понад 20 судів Натомість, створять одинадцять окружних.

04.10.2018

По області загалом функціонує понад 20 загальних і спеціалізованих судів. Згідно із реформою, усі ці установи мають ліквідувати і створити окружні суди. Уже відомо, що буде їх одинадцять, дев’ять з яких – у районах.

«Райони ідуть трохи іншим шляхом, ніж апеляційні інстанції. У них передбаченне злиття кількох районних судів в один окружний. Вже визначено 9 округів. Згідно із процедурою, будуть переведені судді. Наразі вони долають тільки ту процедуру, яку завершив апеляційний суд», - зазначив голова Хмельницького апеляційного суду Сергій Болотін.

Понад сотня служителів Феміди із місцевих судів проходять кваліфікаційне оцінювання. Частина з них уже його пройшла, інші готуються. Коли ж процедура реорганізації судів на Хмельниччині повністю завершиться, поки невідомо.

Перелік окружних судів:
Дунаєвецький окружний суд
Ізяславський окружний суд
Камянець-Подільський окружний суд
Летичівський окружний суд
Славутський окружний суд
Старокостянтинівський окружний суд
Хмельницький окружний суд
Шепетівський окружний суд
Ярмолинецький окружний суд
Хмельницький окружний адміністративний суд
Хмельницький окружний господарський суд


ye.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010