(044) 593-24-38

На Хмельниччині ще одна вдова військового хоче отримати з Російської Федерації компенсацію за втраченого чоловіка

04.10.2018

Жінка вимагає стягнути із сусідньої держави 180 тисяч євро моральної шкоди
Справу про стягнення моральної шкоди із сусідньої держави розглядатимуть у Хмельницькому міськрайонному суді – інформує прес-служба суду.

Це вже не перший подібний позов, який надійшов на розгляд  служителів Феміди у Хмельницькому. Схожа справа надійшла до суду кількома днями раніше і по ній також мають ухвалити вердикт. Там йдеться про загибель чоловіка у зоні бойових дій у 2014 році.

У цій же справі чоловік позивачки загинув у червні 2015 року в селі Опитне на Донеччині. У квітні минулого року жінка подбала, щоб суд офіційно визнав факт загибелі її чоловіка при виканні військового обов’язку.

У своєму теперішньому позові жінка вказує, що факт збройної агресії Росії проти України є загальновідомим. Отже й Росія має нести весь тягар відповідальності за загибель українців у зоні бойових дій. Позивачка вважає, що саме така сума може компенсувати моральну шкоду їй та двом осиротілим дітям за втрату чоловіка і батька.

Яким буде рішення суду, прес-служба обіцяє повідомити згодом.


hm.oblast.online
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010