(044) 593-24-38

Здобули: у Хмельницькому вже третій день діють нові тарифи на воду

02.10.2018

Як і слід було чекати, вода в кранах містян не стала дешевшою

НКРЕКП затвердила нові тарифи на водопостачання та водовідведення для міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал». Нова вартість послуг водопостачальників набрала чинності наступного дня після публікації відповідної інформації  в газеті «Урядовий кур’єр». Отож, із 30 вересня будемо платити по-новому – інформує сайт Хмельницької міської ради.

Про те, що тарифи на воду слід підвищувати, у Хмельницькому точились розмови уже тривалий час. Еволюцію цих суджень можна подивитися тут, а також отут і тут. Говорячи про необхідність підвищення тарифів на воду, комунальники згадували ріст цін на енергоносії та розхідні матеріали, а також говорили про необхідність підвищення зарплати працівникам комунальної сфери. Підвищенню передували громадські обговорення, хоча всім давно відомо, що розмови з громадськістю – не більше, ніж данина закону. Але все-таки процедури було дотримано повністю. І от тепер маємо нові, цілком законні, тарифи.

Отож, відтепер мешканці багатоквартирних будинків платитимуть за кубометр холодної води 8,42 гривні. Водовідведення цього кубометру коштуватиме трохи дешевше – 8,08 гривні.

Жителям приватного сектору централізоване водопостачання та водовідведення буде обходитись трохи дешевше, ніж мешканцям багатоповерхівок.

Отже, у приватному секторі кубометр води вартуватиме 7,99 гривні, а кубометр скидів обійдеться у 7,67 гривні.

 

hm.oblast.online
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010