(044) 593-24-38

Хмельничани хочуть безкоштовного встановлення сонячних батарей на приватних будинках і багатоповерхівках

02.10.2018

На сайті Хмельницької міської ради з’явилася нова електронна петиція із пропозицію за рахунок місцевого бюджету встановити сонячні батареї на приватних будинках і багатоповерхівках
Петиція про знесення гаражів з`явилась сьогодні, 1 жовтня у розділі “Благоустрій міста та будівництво” на сайті міської ради. Автор петиції під прикриттям назвавшись Гедеоном лідером, запропонував, очевидно щось таке, у що сам не вірить.


    “У зв`язку з підвищенням цін на газ та електроенергію розробити план виготовлення, закупівлі за рахунок місцевого бюджету, безкоштовного встановлення сонячних батарей та засобів альтернативної енергетики на дахи приватних та багато поверхових будинків з метою отримання безкоштовної електроенергії, для соціально незахищених верст населення та з метою запобігання соціального вибуху,та енергетичної кризи”, – йдеться у зверненні.

Дата початку збору підписів сьогодні – 1 жовтня, до кінця збору підписів залишилось 90 днів. Тому бажаючі безкоштовного, можуть підтримати звернення своїм голосом, якщо петиція збере 500 підписів, її розглянуть.

Нагадаємо, піротехніки у Славуті виявили небезпечну мінометну міну. До речі, сьогодні було зареєстровано ще одну петицію. Хмельничанці набридли купи сміття, шприци, бите скло: хмельничанка вимагає знесення “гаражного масиву” на Гречанах.


hm.oblast.online
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010