(044) 593-24-38

Хмельницька школа, що горіла напередодні, працювала з порушеннями норм пожежної безпеки

20.09.2018

Остання перевірка вогнеборцями навчального закладу у червні цього року виявила ряд порушень пожежної безпеки, які так і не усунули на початок навчального року
Пожежа, що сталася вчора у спеціальній загальноосвітній школі №1 у Хмельницькому не завдала значних збитків, але могла і статися, передає Depo.Хмельницький.

Такий висновок можна зробити, вивчивши акт останньої перевірки навчального закладу на дотримання норм пожежної безпеки, що розміщений у вільному доступі на сайті облуправління ДСНС.

Так, перевірка виявила чимало недоліків та недопрацювань у частині пожежної безпеки, серед яких наступні: дерев'яні конструкції не піддано вогнезахисному обробленню; заклад не обладнано системою оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей 3-го типу; навчальний заклад не дообладнано системою пожежної сигналізації; не розроблені для кожного приміщення та не затверджені інструкції про заходи пожежної безпеки; не заборонено використання побутових електронагрівальних приладів; допущено зниження класу вогнестійкості елементів заповнення прорізів у протипожежних перешкодах в приміщенні електрощитової та горищному приміщенні та інші.

Нагадаємо, напередодні у Хмельницькому навчальний процес у СЗОШ №1 перервали через пожежу, що спалахнула у спортивній залі.

Дітей та персонал школи евакуювали, а вогнебоці доволі швидко та пролфесійно приборкали полум'я.


khm.depo.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010