(044) 593-24-38

У 3 мільйона гривень обійшлась несплата податку хмельницькому підприємству

19.09.2018

Як повідомляє управління ДФС у Хмельницькій області, слідчим управлянням фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Хмельницькій області наразі проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні відносно підприємця, який, ухиляючись від сплати податків, завдав державі збитків у значних розмірах.

Аби встановити реальні обсяги завданої «підприємливим» бізнесменом шкоди, працівники управління податків і зборів з фізичних осіб провели позапланову документальну перевірку його господарської діяльності.

Встановлено, що ФОП, перебуваючи на загальній системі оподаткування, протягом 2016-го та 2017-го років не задекларував доходи і, як наслідок, не сплатив податок на доходи фізичних осіб та військовий збір у сумі, що перевищує 2 мільйони гривень. А також не відрахував до державного цільового фонду понад 200 тисяч гривень єдиного соціального внеску.

При цьому фіскали встановили банківські рахунки підприємця і виявили надходження на них коштів від різних контрагентів в іноземній та національній валюті у розмірі понад 23 мільйони гривень.

У підсумку несумлінний платник таки змушений буде відрахувати до бюджетів та соціальних фондів частину доходів, але вже з урахуванням штрафних санкцій. Тепер загальна сума до сплати йому становитиме понад 2,7 мільйона гривень.

«Працівники фіскальної служби на сьогоднішній день мають досить дієві інструменти, які дозволяють відстежувати зв’язки суб’єкта господарювання з контрагентами, рух коштів та формування доходів та витрат тощо. Тож не варто розраховувати, що спроба заниження бази оподаткування, особливо істотного, залишиться не поміченою. Це аксіома: податки потрібно платити і не шукати зайвих пригод», – зазначила начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Хмельницькій області Оксана Дмитрієва.


newskm.net
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010