(044) 593-24-38

Начальник екоінспекції Гуменюк, який задекларував річні доходи на 223 тис. грн, купив електрокар Tesla за 1,2 млн грн

10.09.2018

Начальник державної екологічної інспекції у Хмельницькій області Віталій Гуменюк купив електромобіль Tesla Model X, 2017 року випуску за 1,27 млн грн.

Про це свідчать зміни до майнового стану декларанта, внесені 10 серпня.

Чиновник придбав електрокар в американської компанії SK UNITED PRO, що розташована у місті Вест Палм Біч, що у штаті Флорида.

За даними сайту з продажу автівок, в Україні Tesla Model X, 2017 р.в. коштує від 2 млн грн.

Згідно з електронною декларацією Гуменюка за 2017 рік, сукупні доходи його становили 223,8 тис. грн. Також він вказав наявність 220 тис. грн і 11,1 тис. дол. готівки.

Серед транспортних засобів начальник екоінспекції володіє двома човнами, автомобілем Renault Kangoo, 2013 року випуску та трьома причепами. Крім цього, він користується Toyota Land Cruiser 200, 2012 року, яка належить його доньці Ірині Бабій.

Як писав НГП, у жовтні 2014 року Віталій Гуменюк, керуючи автомобілем Nissan Pathfinder SE, у центрі Хмельницького допустив наїзд на 80-річну бабусю, яка у результаті травм померла на місці події. ДТП сталося поблизу Хмельницької облдержадміністрації, коли посадовець намагався припаркуватися.

Машина, якою керував Гуменюк, належала ТОВ СФ «Агропрод-ЗПТ», власником якої записана донька посадовця Ірина Бабій.

Наразі Хмельницький міськрайонний суд продовжує розглядати справу Гуманюка, який підозрюється за ч.2 ст.286 КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.

 

ngp-ua.info

 
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010