(044) 593-24-38

У Хмельницькому на швейному цеху побили інспекторів праці під час перевірки

07.09.2016

У Хмельницькому охоронець побив посадових осіб, щоб ті не потрапили на підприємство з неофіційно працевлаштованими
Вчора, 6 вересня у Хмельницькому інспектори праці проводили планову перевірку без попереднього повідомлення роботодавців. Прибувши на один із швейних цехів із пошиття дитячого одягу по вул. Молодіжна, 14/А інспектори зіткнулись із перешкодою. Охоронець підприємства не дозволив увійти на територію та застосував фізичну силу до представників Управління Держпраці.
Накинувся на жінок з кулаками

Попередньо у присутності інспекторів праці, охоронець здійснив телефонний дзвінок роботодавцю і одержав вказівку не впускати посадових осіб. А тим часом через запасний вихід масово вибігали працівниці швейного цеху, які ймовірно були офіційно не працевлаштовані.

На місце інциденту негайно викликали слідчо-оперативну група поліції та швидку медичну допомогу. Двох жінок – посадових осіб Управління, потерпілих під час конфлікту, госпіталізували до Хмельницької міської лікарні. До речі, Управління Держпраці у Хмельницькій області здійснює відвідування з питань легалізації трудових відносин у суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність у м. Хмельницькому.


hm.oblast.online
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010