(044) 593-24-38

Податківці взялися за швейні цехи

31.08.2018

На одному із швейних виробниц виявили 17 неоформлених найманих працівників

У зв’язку з надходженням інформації про використання праці найманих осіб без належного оформлення трудових відносин співробітники управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Хмельницькій області провели фактичну перевірку.

На швейному виробництві у Городку, де шиють спецодяг для силових структур, працюють 17 найманих працівників, без належного оформлення.

На вимогу фіскалів надати документи щодо трудового оформлення цих працівників роботодавець замість трудових договорів надав укладені цивільно-правові угоди. Проте при розгляді предмету цих угод, було встановлено, що відносини носять ознаки виключно трудових відносин.

Таким чином, використовуючи працю найманих працівників без належного оформлення трудових відносин, а саме без укладання трудових договорів, підприємець порушив вимоги ч.1 та ч.3 ст. 24 Кодексу законів про працю України.

Податківці нагадують, що відповідно до чинного законодавства неоформлення трудового договору у письмовій формі за умови, коли додержання письмової форми договору є обов’язковим (ч.1 ст. 24 КЗпП) та неповідомлення органів Державної фіскальної служби про прийняття працівників на роботу (ч.3 ст. 24 КЗпП) тягне за собою покарання у вигляді штрафу в сумі 30-ти мінімальних заробітних плат за кожного неоформленого працівника, що на сьогоднішній день складає 11 690 грн.

Нагадаємо, вчора стало відомо, що управління Держпраці у Хмельницькій області наклало штраф на фізичну особу-підприємця у розмірі 781 тисяча 830 гривень за використання праці сімох офіційно неоформлених працівників.


ye.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010