(044) 593-24-38

Наче у кам’яному віці: мешканці новобудови уже два роки сидять без блакитного палива

13.08.2018

Без спізнень, як справжні джентльмени, до будинку прибувають усі учасники «газового» процесу. Тут забудовник, заступник та інженер. Від результату перемовин та, власне, того, як триматимуть слово ці чоловіки, буде залежати, чи матимуть люди тепло взимку. А це через якихось 2 місяці.

Одну зиму вони вже «перемучились»… Хмельничани, які придбали квартири у новобудовах, що на Старокостянтинівському шосе, з 2016 року без опалення. Офіційно будинок будував Зіновій Базюта. Своє дітище передав Олегу Федашу.

Головний інженер «Хмельницькгазу» перераховує порушення. Аби зробити це, бракує пальців на руках. Тож, мають великі питання до вентиляції, встановлені котли, не сертифіковані в Україні, а ще відсутні кватирки, планування житла не відповідає проекту газифікації, завищена поверховість та порушені будівельні норми. Справжній букет із неприємностей, які потрібно усунути, інакше газ сюди не пустять ніколи.

Мешканці, м’яко кажучи, у шоці… Але діватись нікуди – порушення будуть усувати.

Рахунок за неприємності виставлять офіційному забудовнику, він і оплачуватиме перемонтаж газової системи всередині будинків. Єдине, на що сподіваються усі учасники газової справи, що Хмельницькгаз впорається до зими.


33tv.com.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010