(044) 593-24-38

Потенційні кандидати на посади в Хмельницьку ОДА вже готують портфелі

08.08.2018

В кабінетах влади про нові призначення поки мовчать, а от в коридорах - говорять

За даними джерел сайту "Є" відомі принаймні два прізвища і кілька територій, де мінятимуть голів райдержадміністрацій, повідомляє Depo.Хмельницький.

На місце заступника з гуманітарних питань Валерія Олійника, прийде нинішня голова Чемеровецької районної ради Світлана Павлишина. А ось Ярмолинецький район, який вже кілька років не має голови райдержадміністрації, ніби то, очолить депутат Хмельницької обласної ради Андрій Шутяк.

На погодження цих кандидатур, ніби як чекають з Кабміну.

За попередніми даними, зміни керівників районів також можуть відбутися у Дунаєвецькому, Городоцькому, Чемеровецькому, Теофіпольському, Ізяславському, Волочиському та Віньковецькому районах.

Нагадаємо, перша серйозна кадрова зміна після приходу нового губернатора на посаду була лише одна - звільнення заступника Валерія Олійника в середині липня.

Призначений же в травні цього року голова ОДА Вадим Лозовий чи не одразу заявив, що підбирає кадри, бо без людей, яким довіряє, щось кардинально змінити в ситуації важко. Разом з тим звільняти всіх підряд, казав, не збирається.

Наприкінці травня президент України Петро Порошенко представив активу області нового керівника Хмельницької облдержадміністрації Вадима Лозового.
khm.depo.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010