(044) 593-24-38

Перевізники хочуть встановити тарифи у Хмельницькому від 6 до 12 гривень

07.08.2018

Нові тарифи на проїзд у Хмельницькому можуть становити від 6 до 12 гривень
Покращувати якість перевезення перевізники не збиралися і не збираються, а от просити більше за проїзд не соромляться. Без жодного докору сумління, перевізники наразі хочуть встановити тарифи від 6 до 12 гривень відповідно до економічно обгрунтованої ситуації.

Але хмельничани до нових тарифів не готові. Якість перевезень – основний пункт, який мали виконати перевізники після останнього підвищення плати до 4 гривень. Сьогодні ж про якість навіть не згадують.

Голова асоціації приватних перевізників Хмельницького Володимир Богачук каже, що більшість перевізників перешили салон, поміняли підлогу. Головне втриматись на ринку. Бо у збиток працювати вони не будуть. Але люди стоять на своєму – спочатку якість, тоді ціна. Хмельничан підтримує і влада міста.


hm.oblast.online
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010