(044) 593-24-38

За два дні хмельничани допомогли патрульним оштрафувати вісьмох неслухняних водіїв маршруток

07.08.2018

З липня у місті діє проект "Громадськість на варті безпеки". У його рамках хмельничани повідомляють про правопорушення та скидають відеодокази патрульним у Фейсбук.

Завдяки такій взаємодопомозі, лише за ці вихідні патрульні склали 8 протоколів на водіїв маршруток за порушення правил.

Аби зробити хмельничан активнішими учасниками діалогу з правоохоронцями, патрульні запустили проект "Громадськість на варті безпеки". Його мета - взаємозв'язок з поліцією через соціальні мережі. Зокрема, йдеться про те, щоб громадяни безпосередньо надсилали докази скоєного правопорушення на сторінку патрульної поліції у Фейсбук.

Отже, після двох тижнів такої ініціативи, патрульні уже отримали десяток відеодоказів про порушення на дорогах. Найактивніше дописували обурені пасажири хмельницьких маршруток.

Як зазначили у прес-службі патрульної поліції Хмельницької області, лише за ці вихідні містяни надали 9 відеозаписів з доказами фактів порушення ПДР водіями, які здійснюють перевезення пасажирів. На 8 водіїв уже склали відповідні протоколи.

- Отримавши виклик та докази здійсненого порушення, інспектори встановили особи порушників та притягнули їх до адміністративної відповідальності за частиною 2 статті 121-2 КУпАП "Порушення водіями транспортних засобів, що працюють у режимі маршрутних таксі, правил зупинки під час здійснення посадки (висадки) пасажирів", - йдеться у повідомленні.


vsim.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010