(044) 593-24-38

Адмінпослуги на Хмельниччині: якщо громадянин не може прийти до ЦНАПу, то ЦНАП прийде до громадянина

06.08.2018

За сприяння Програми «U-LEAD з Європою» сім територіальних громад Хмельниччини зможуть створити нові та модернізувати вже існуючі Центри надання адміністративних послуг

Загалом, сприяння одержать 115 громад із 22 областей нашої держави. Їх відібрали для участі в Програмі як такі, що спроможні створити власний ЦНАП. Отже, незабаром на Хмельниччині з’явиться 7 нових об’єктів, де громадяни зможуть отримати повний спектр адміністративних послуг – повідомляє сайт Міністрества регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України.

Тепер їм не доведеться збивати ноги, дістаючись віддалених райцентрів, та вистоювати по кілька годин в очікуванні своєї черги до чиновника. У Дунаєвецькій міській та Летичівській селищній громадах будуть створені міськрайонні ЦНАПи. У решті п’яти громадах з’являться звичайні місцеві центри адмінпослуг. До списку везунчиків потрапили: Сатанівська та Ямпільська селищні громади, а також Ганнопільська, Гуменецька і Берездівська сільські ОТГ.


hm.oblast.online
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010