(044) 593-24-38

Тролейбус - 3,50, автобус - 5: хмельничан кличуть обговорити підняття тарифів на проїзд

03.08.2018

Остаточне рішення приймуть на засіданні виконкому.

Уже завтра, 3 серпня, хмельничан запрошують на громадські обговорення щодо підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті. Відбудуться вони о 17.00 годині у приміщенні міського будинку культури (вулиця Проскурівська, 43).

«Перевізники пропонують підняти тариф до 8-9 гривень. Пропозиція міської ради: до введення електронного квитка тролейбус - 3,5 гривні, автобус - 5 гривень. Після введення такого квитка тариф для електронного розрахунку залишається таким же, а у випадку розрахунку готівкою тролейбус буде коштувати 4 гривні, автобус - 6 гривень», - зазначив заступник міського голови Андрій Бондаренко.

За його словами, після громадських слухань проект рішення «Про встановлення тарифів на транспортні послуги по перевезенню пасажирів в місті Хмельницькому у міському пасажирському транспорті загального користування» обговорять на засіданні виконкому міської ради, де й затвердять тарифи остаточно. Точної дати поки немає, але імовірно це станеться вже в другій половині серпня.

Андрій Євгенович додав, що наразі усі маршрутки обладнанні GPS-навігаторами. Окрім того, після введення електронного квитка усі перевізники будуть змушені встановити валідатори для його зчитування.


ye.ua

Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010