(044) 593-24-38

«Старокостянтинівський молочний завод» програв суд фермерам

03.08.2018

1 серпня Господарський суд Хмельницької області виніс рішення по одному з позовів учасників ПНАК, яким задовольнив вимоги на суму 1,71 млн грн.
«Ми розуміємо, що це тільки початок і адвокати "Старокостянтинівського молочного заводу"  вже готують апеляцію», — повідомили в кооперативі.

Відзначається, що паралельно представники заводу подали позов про визнання договору поставки недійсним.

«Але це тільки доводить непорядність керівників і власників "Старокостянтинівського молочного заводу", які брехали членам кооперативу, коли під час акції протесту заявляли, що сподіваються на рішення судді і готові заплатити борги, якщо їх визнає суд», — розповіли представники кооперативу.

У ПНАК розраховують, що суд і надалі буде на їхньому боці.

Нагадаємо, що Господарський суд Хмельницької області розглядає ряд позовів до заводу щодо несплати підприємством коштів за поставлене молоко селянами Хмельницької, Рівненської та Житомирської областей. Через це 24 квітня селяни мітингували під стінами «Старокостянтинівського молочного заводу».


agravery.com

 
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010